TEL : +90 212 217 30 30 (pbx)

Hac & Umre

İLK AŞK

Bu tur paketimiz adından da anlaşıldığı gibi ilki yaşayacak olan misafirlerimiz için hazırlanmıştır. Bu turumuza yapılacak kayıtlarda ki tek şart ilk kez Umre seyahati yapacak olan misafirlerimizin sadece seçebileceği bir programdır.

ÖZLEDİM

Bu paketimiz, uzun bir süre hac veya umre farisesini yerine getirmiş sizlerin özlemlerini alanında donanımlı hocalar ile bir kez daha gidermek adına hazırlanmıştır.

TARİHE YOLCULUK

Bu tur paketimiz farklı ne var diyen misafirlerimiz için hazırlanmıştır. Tecrübeli her biri alanında isim yapmış profesyonel rehberlerimiz eşliğin de ibadetin dışında sizleri zamanda da bir gezintiye çıkarıyoruz. Bu program da tek şart yorulmak yok çünkü çok gezeceğiz.

HUZUR

Bu tur paketimiz beni bana bırakın diyen misafirlerimiz için hazırlanmıştır. Bu programımızda biz sadece sizin şartlarınızı kolaylaştırıyor ve gerçekten sizinle Havalimanından havalimanına görüşüyoruz .

ÖN BAŞVURU FORMU

2021 EYLÜL AYINDA TURLARIMIZA BAŞLIYORUZ!

Amacımız misafirlerimize alışılagelmiş programların dışında alternatifli tur seçenekleri, tecrübeli ve her biri alanında isim yapmış profesyonel rehber eşliğinde bir Umre ve Hac seyahati sunmaktır.

Bu yeni çıkacağımız yolda menzilimiz uzun, sloganımız kalitenin tarafımızdan yeniden yorumlanması olacak. Ufuk’taki Harem’e gelin hep beraber farklı bir pencereden bakalım, bilineni gelin bir de beraber gezelim